Menu Zamknij

Skupujemy nieruchomości
na lokalnym rynku

Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości na lokalnym rynku. Dzięki współpracy z Nami zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał przechodzić przez cały proces sprzedaży, począwszy od wystawienia ogłoszenia, poszukiwania klienta, negocjacji, a kończąc na organizowaniu spraw u notariusza. Zdajemy sobie sprawę, że transakcja sprzedaży mieszkania czy domu to skomplikowany proces, który wymaga od Ciebie nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również sporej ilości czasu. Chcemy to ukrócić, aby proces sprzedaży był dla Ciebie przyjemny oraz nie generował zbędnego stresu. Pamiętaj, pozostawiona nieruchomość, nie tylko nie zarabia, ale generuje również niepotrzebne comiesięczne koszty, takie jak czynsz administracyjny czy opłata za media (nawet nie używane).

Zgłoś się do Nas. Zaoferujemy Ci szybki zakup nieruchomości i pomożemy uwolnić się od problematycznej własności. Dokładamy wszelkich starań, by odciążyć Cię z obowiązków
i bezproblemowo przeprowadzić przez cały proces transakcyjny.

Dlaczego warto z Nami współpracować?

Podejmując współpracę z Naszą firmą na pewno zaoszczędzisz dużo czasu i unikniesz zbędnego stresu. Umawianie się z potencjalnymi kupującymi nie będzie potrzebne, zatem nie będziesz tracić cennego czasu na spotkania i dojazdy. Współpraca z Nami przebiega bardzo sprawnie, a cały proces będzie trwał zaledwie kilka dni. Pieniądze ze sprzedaży nieruchomości otrzymasz natychmiast po podpisaniu aktu notarialnego.

Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy porozumieć się na każdym obszarze. Sytuacje życiowe są różne, a dla nas najważniejszy jest zadowolony klient. Zawsze dostosowujemy się do Twoich preferencji i indywidualnych potrzeb. Skupujemy również nieruchomości, których lokalizacja, stan czy nietypowe przeznaczenie zmniejszają szanse na znalezienie nabywcy. Nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, zadłużone czy pospadkowe nie są dla Nas problemem.

Skup mieszkań

Sprzedaż nieruchomości to niemałe wyzwanie, ponieważ wiąże się z dopilnowaniem wielu spraw związanych z samą transakcją. Stworzenie ogłoszenia, czynne poszukiwanie nabywcy czy skompletowanie wszystkich dokumentów to zaledwie kilka z podstawowych obowiązków, za które musisz być odpowiedzialny. To wszystko sprawia, że nie sposób uniknąć stresu, lęku i wątpliwości w czasie całego procesu sprzedaży. Oczywiście zawsze można skorzystać z pomocy biura nieruchomości, jednak wiąże się to z wysokimi prowizjami, czyli mniejszym zyskiem dla Ciebie.

Pamiętaj, jesteśmy zainteresowani kupnem każdego rodzaju mieszkania:
– do remontu/odświeżenia
– zadłużonego
– przed licytacją komorniczą
– pospadkowego
– z lokatorem
– z hipoteką
– po pożarze
– z trudnym stanem prawnym
– udziały w nieruchomości

By uniknąć stresu, wątpliwości, a przy tym zaoszczędzić mnóstwo czasu warto skorzystać z Naszej oferty zakupu nieruchomości. Informacje o swojej nieruchomości możesz wysłać do Nas poprzez zakładkę “wycena online”, a dzięki temu w ciągu kilku godzin wycenimy Twoją nieruchomość.

Decydując się na wcześniej przygotowaną przez Nas ofertę zakupu mieszkania za gotówkę oszczędzisz mnóstwo czasu, a całym procesem sprzedaży zajmie się Nasz zespół odciążając Cię z wszelkich zadań. Pamiętaj o tym, że pieniądze otrzymasz do 24 godzin po akcie notarialnym. 

Skup domów

Posiadając dom na sprzedaż warto postawić na usługi profesjonalnej firmy, która pomoże Ci uporać się ze wszystkimi formalnościami. Trzeba być świadomym, że jest ich naprawdę wiele. Co więcej, sprzedaż domu na wolnym rynku wiąże się z wieloma różnymi trudnościami, a przede wszystkim z poświęconym czasem i pieniędzmi. Niestety, ale kontakt z kupującymi nie należy do najłatwiejszych, a szczególnie jeśli Twoja nieruchomość nie jest w stanie deweloperskim lub świeżo remoncie.

Najczęściej sprzedaż domu trwa od 6 do 10 miesięcy. W niewielkiej ilości przypadków znajdziesz klienta od zaraz. Bardzo często kupujemy domy nadające się do generalnego remontu, które w obecnym stanie najprawdopodobniej nie znalazłyby żadnego nabywcy. Dlatego też wychodzimy na przeciw tym trudnością proponując Naszym klientom zakup domu za gotówkę.  

Zajmujemy się skupem domów, ponieważ w wielu przypadkach jest to problematyczna transakcja dla sprzedających. Wymaga ona wiele czasu i wiedzy na ten temat. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego pomagamy w przeprowadzeniu całego procesu sprzedaży od początku do końca. Zorganizujemy wszystkie dokumenty potrzebne do sfinalizowania transakcji. Nie korzystamy z kredytów hipotecznych co w praktyce oznacza gotówkę do ręki dla Sprzedającego tuż po akcie notarialnym.

Skup kamienic

Kamienice to budynki o wspaniałej historii. Nieruchomości te są bardzo pożądane na rynku, dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji w centrach miast. W ich wnętrzach często znajdują się nie tylko lokale mieszkalne, ale także lokale przeznaczone na działalność komercyjną. Mieszkania w takich budynkach mają wiele zalet: są przestronne, jasne i często dysponują dużym metrażem. Jesteśmy świadomi tych zalet, natomiast zdajemy sobie również sprawę jakich środków finansowych wymaga rewitalizacja kamienicy.

Poszukiwanie nabywcy na taki budynek może być długim i skomplikowanym procesem. Dlaczego? Jedną z przeszkód są wysokie ceny oraz duży budżet potrzebny na zakup takiej nieruchomości. Co więcej często nabywający musi ponieść spore nakłady finansowe na remont części wewnętrznych jak i zewnętrznych budynku. Niestety faktem jest to, że wiele kamienic przeznaczonych na sprzedaż znajduje się w złym stanie technicznym. Kolejną przeszkodą u wielu nabywców jest też fakt, że obiekt wpisany jest do rejestru zabytków. Potencjalni chętni są świadomi, że prowadząc remont, będą musieli zadbać o zachowanie historycznego charakteru obiektu, co niestety podwyższy koszt modernizacji. Nam to nie przeszkadza. Jesteśmy zainteresowani kamienicami zarówno do generalnego remontu jak i po modernizacji.

Ofertę skupu kamienic kierujemy do osób, którym zależy na czasie i bezpieczeństwie transakcji. Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Jesteśmy również zainteresowani zakupem udziałów w kamienicach.

Pamiętaj, jeżeli:
– otrzymałeś w spadku kamienicę,
– nie możesz dojść do porozumienia ze współwłaścicielami budynku,
– Twoja kamienica obciążona jest hipoteką,

zwróć się do Nas i szybko rozwiąż swój problem.

Skupujemy też kamienice, które są zamieszkane przez lokatorów, a wszelkie kwestie prawne bierzemy na siebie. Sprzedaż kamienicy naszej firmie to proces pozbawiony zbędnych komplikacji. Wystarczy się z Nami skontaktować po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Skup gruntów

Skup gruntów jest najczęściej wybierany przez osoby, które doświadczyły trudności ze sprzedażą takiej nieruchomości w przeszłości. Niestety, ale największe problemy sprzedażowe generują działki zlokalizowane w dalekiej odległości od dużych miast. Co więcej grunty, na których w przyszłości najprawdopodobniej nie będzie można postawić lokalu mieszkalnego, są mało atrakcyjnym produktem. Nawet w przypadku możliwości postawienia budynku mieszkaniowego na takim gruncie, wielu potencjalnych nabywców odpuści transakcję ze względu na koszty odrolnienia takiego gruntu (które mogą kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych).

Nieruchomości tego typu często są elementem spadku po rodzicach lub dziadkach. Problem najczęściej pojawia się gdy spadkobiercy mieszkają z dala od otrzymanych gruntów. Wtedy cały proces sprzedaży staje się jeszcze bardziej utrudniony. 

Osoba zgłaszająca do Nas chęć sprzedaży swojej nieruchomości gruntowej, może liczyć na odpowiedź z Naszej strony jeszcze tego samego dnia. Co ważne, skup gruntów nie jest finansowany kredytem, lecz środkami własnymi. Z tego powodu pieniądze za taką nieruchomość wpływają na konto sprzedawców do 24 godzin po sporządzeniu aktu notarialnego.

Sytuacje życiowe są bardzo różne, dlatego jesteśmy elastyczni i w każdym przypadku staramy się pomóc klientowi. Zawsze dostosowujemy się do preferencji i indywidualnych potrzeb klienta.

Skup lokali użytkowych

Skup nieruchomości komercyjnych jeszcze nie jest popularnym rozwiązaniem, jak chociażby sprzedaż lokali mieszkalnych. Niemniej jednak, widzimy tę niszę na rynku nieruchomości. Sprzedaż lokalu użytkowego niesie ze sobą wiele problemów, takich jak na przykład ilość potencjalnych nabywców, która jest dość ograniczona. Niestety, ale takie trudności nie sprzyjają szybkiej sprzedaży.  

Standardem stało się to, że nieruchomości tego typu stoją niesprzedane od wielu miesięcy, a nawet lat. Dotyczy to lokali użytkowych, które są położone w m.in. mało atrakcyjnych lokalizacjach.

Jeśli myślisz o sprzedaży swojego lokalu użytkowego/komercyjnego skontaktuj się z Nami. Skupujemy takie nieruchomości za gotówkę. Pamiętaj stan prawny oraz techniczny takiego lokalu nie ma dla Nas znaczenia. Jesteśmy zainteresowani każdą nieruchomością tego typu.

Skup mieszkań z lokatorami

Czy słyszałeś kiedykolwiek o nie płacących najemcach lub lokatorach, którzy zarówno nie płacą za lokal jak i nie chcą się z niego wyprowadzić? To wcale nie jest taki marginalny problem, ponieważ każdy słyszał o takich przypadkach.

W momencie kiedy taki lokator nie chce opuścić nieruchomości zostaje nam jedynie droga eksmisji komorniczej, która jest długotrwała i może trwać nawet kilka lat, ponieważ miasto musi znaleźć lokal zastępczy, najczęściej socjalny. Największy problem rodzi się gdy musimy sprzedać mieszkanie.

Sprzedaż lokalu z niechcianym lokatorem jest trudna i uciążliwa. Większość potencjalnych klientów nawet się z nami nie skontaktuje, ponieważ nie wyobraża sobie zakupić takiej nieruchomości. Co więcej „dzicy lokatorzy” to bardzo często osoby, które nie mają pracy oraz nadużywają różnego rodzaju używek. A to skutecznie odstrasza nabywców.

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie skontaktowanie się z Nami, ponieważ skupujemy nieruchomości z takimi lokatorami. Dzięki temu na pewno zaoszczędzisz sporo nerwów. Pamiętaj, gdy ustalimy wszystkie szczegóły to u notariusza możemy spotkać się jeszcze tego samego dnia.