Menu Zamknij

Skupujemy udziały w nieruchomości

Zajmujemy się skupowaniem udziałów w nieruchomościach wszelkiego rodzaju. Dzięki współpracy z Nami zaoszczędzisz swój czas i przeprowadzisz skuteczną transakcję. Zdajemy sobie sprawę, że transakcja sprzedaży udziału w nieruchomości to niezwykle skomplikowany proces. Wymaga on nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również sporą ilość czasu. Częste problemy w komunikacji i porozumieniu z współwłaścicielami sprawiają, że zmonetyzowanie swojego udziału na bardzo ograniczonym rynku staje się wręcz niemożliwe. Dlatego chcemy to ukrócić by sprzedaż była prosta, przyjemna oraz nie generowała zbędnego stresu. Pamiętaj, pozostawiony udział, nie tylko nie zarabia, ale również generuje comiesięczne koszty, takie jak czynsz administracyjny czy opłata za media (nawet nie używane). W przypadku zniszczenia nieruchomości Twoja odpowiedzialność jest wprost proporcjonalna do wysokości udziału. Zgłoś się do Nas. Oferujemy szybki zakup Twojego udziału i pomoc w uwolnieniu się od problematycznej własności. Dokładamy wszelkich starań, by odciążyć Klienta i bezproblemowo przeprowadzić go przez cały proces transakcyjny.

Sprzedaż udziałów - krok po kroku

Skup udziałów w nieruchomości za każdym razem poprzedzamy specjalistyczną wyceną. W tym celu, aby móc zaoferować Ci najbardziej korzystną cenę niezbędne będzie fizyczne obejrzenie nieruchomości. Następnie jeden z naszych pracowników przygotuje dokumentację fotograficzną oraz szczegółowy opis techniczny. Opierając się na zgromadzonych materiałach oraz rynkowych wskaźnikach, przygotujemy naszą ofertę cenową na zakup udziałów. Jeśli ją zaakceptujesz, wspólnie uzgodnimy termin spotkania w kancelarii notarialnej, aby podpisać umowę sprzedaży udziału w nieruchomości. Pieniądze zostaną Ci wypłacone gotówką do ręki w chwili podpisania umowy lub w ciągu 24 godzin przelewem na konto.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Podejmując współpracę z Naszą firmą na pewno zaoszczędzisz dużo czasu i unikniesz zbędnego stresu. Umawianie się z potencjalnymi kupującymi nie będzie potrzebne, zatem nie będziesz tracić cennego czasu na spotkania i dojazdy. Współpraca z Nami przebiega bardzo sprawnie, a cały proces będzie trwał zaledwie kilka dni. Pieniądze ze sprzedaży nieruchomości otrzymasz natychmiast po podpisaniu aktu notarialnego.

Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy porozumieć się na każdym obszarze. Sytuacje życiowe są różne, a dla nas najważniejszy jest zadowolony klient. Zawsze dostosowujemy się do Twoich preferencji i indywidualnych potrzeb. Skupujemy również nieruchomości, których lokalizacja, stan czy nietypowe przeznaczenie zmniejszają szanse na znalezienie nabywcy. Nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, zadłużone czy pospadkowe nie są dla Nas problemem.