Menu Zamknij

Pomoc pospadkowa

Zajmujemy się pomocą w rozwiązywaniu spraw spadkowych. Dzięki współpracy z Nami zaoszczędzisz swój czas i przeprowadzisz skuteczną transakcję. Zdajemy sobie sprawę, że pospadkowy proces sprzedaży nieruchomości lub jej udziału to niezwykle skomplikowany proces. Wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również sporej ilości czasu. Częste problemy i roszczenia osób trzecich sprawiają, że zbycie nieruchomości staje się utrudnione. Dlatego chcemy to ukrócić by proces ten był prosty, przyjemny oraz nie generował zbędnego stresu. Pamiętaj, pozostawiona nieruchomość, nie tylko nie zarabia, ale również generuje comiesięczne koszty, takie jak czynsz administracyjny czy opłata za media (nawet nie używane). Zgłoś się do Nas. Oferujemy szybką pomoc w uwolnieniu się od problematycznej własności. Dokładamy wszelkich starań, by odciążyć Cię i bezproblemowo przeprowadzić przez cały proces transakcyjny.

W czym możemy Ci pomóc?

Odkup nieruchomości

Mediacje z innymi spadkobiercami

Zgromadzenie dokumentów

Dlaczego warto z Nami współpracować?

Proces spadkowy nieruchomości może wiązać się z wieloma kłopotami. Najgorszym z nich jest brak porozumienia pomiędzy spadkobiercami co do samej nieruchomości, a to może prowadzić do problemów rodzinnych. Dlatego zgłoś się do Nas. Oferujemy  pomoc w tej sprawie. Pomożemy Ci w mediacjach z innymi spadkobiercami.

Jeśli zależy Ci na szybkim spieniężeniu spadku, to z chęcią odkupimy od Ciebie taką nieruchomość. Cały proces przeprowadzimy przejrzyście i bezproblemowo.

Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Opisz Nam swoją historię, ponieważ dzięki temu będziemy mogli szybciej działać w Twojej sprawie.